Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise předsedy vlády ČR do Turecka

2.9.2019 - 4.9.2019

Dovolujeme si Vás pozvat na doprovodnou podnikatelskou misi předsedy vlády České republiky Andreje Babiše v termínu 2. – 4. 9. 2019 do Turecka, jejíž organizací byla pověřena Hospodářská komora ČR. Tato doprovodná podnikatelská mise, kterou povede prezident HK ČR Vladimír Dlouhý, se uskuteční vojenským speciálním letadlem typu CASA.

Během mise plánujeme dne 3. 9. 2019 ve spolupráci s Union of Chambers and Commodity Exchanges of Turkey (TOBB) zorganizovat sektorově zaměřené besední kruhy s B2B jednáními v Ankaře a ve večerních hodinách státní recepci za přítomnosti premiéra Babiše. Dne 4. 9. 2019 plánujeme v Istanbulu ve spolupráci s Foreign Economic Relations Board of Turkey (DEİK) zorganizovat podnikatelské fórum s B2B jednáními, které předseda vlády ČR zahájí. V rámci doprovodné podnikatelské mise je prostor vyhrazen také pro separátní setkání českých firem s panem premiérem, informační briefing se zástupci ZÚ ČR a další programové položky.

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi nám, prosím, zašlete následující dokumenty:

  • vyplněnou závaznou přihlášku (podepsaný scan a rovněž editovatelnou verzi) – ZDE,
  • firemní profil v Aj a v Čj (v editovatelné verzi) – ZDE a ZDE,
  • snímek pro prezentaciZDE,
  • obličejovou fotografii pasového formátu (parametry: min. 500 kB, 300 dpi, 600×800 pixelů),
  • scan cestovního pasu (strana s fotografií),

na e-mail talafus@komora.cz a v kopii na e-mail mullerova1@komora.cz, a to nejpozději do 9. 8. 2019.

Záloha na účastnický poplatek činí 1.259,- EUR (či po dohodě ekvivalent 32.100,- Kč), pro členy HK ČR je poplatek snížen na 1.133,- EUR (či po dohodě ekvivalent 28.890,- Kč). Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, organizace firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

Na podnikatelskou misi budeme připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: Petr Chmela, obchodní ředitel, chmela@ppagency.cz, tel.: +420 736 752 715.

Těšíme se na spolupráci.

Podrobnosti

Zahájení:
2.9.2019
Ukončení:
4.9.2019
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
talafus@komora.cz

Místo konání

Turecko
Turecko + Google Mapa