Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise předsedy vlády ČR do Lotyšska (Riga)

5.11.2016 - 6.11.2016

Zveme Vás k účasti v doprovodné podnikatelské misi premiéra České republiky pana Bohuslava Sobotky do lotyšské Rigy, kde se uskuteční setkání premiérů střední a východní Evropy s čínským premiérem (Summit „16+1“).
Mise se bude konat 5. – 6. listopadu 2016.
 
Čínského premiéra doprovází početná podnikatelská delegace, která je zaměřena převážně na následující obory: doprava a dopravní infrastruktura, zemědělství, energetika, cestovní ruch,  IT sektor apod. Premiéry ostatních zemí budou rovněž doprovázet podnikatelské delegace zaměřené na uvedené obory. Dále by měla být přítomna i významná delegace lotyšských podnikatelů. Program Summitu 16+1 naleznete pod odkazem https://ceec-china-latvia.org/forum
Účast na „Summitu 16+1“ je z bezpečnostních důvodů podmíněna vyplněním registračního formuláře. Bez této registrace nebude účastníkům umožněn vstup!  Registrujte se prosím ZDE.
(V případě potíží s registrací mě neváhejte kontaktovat.)
Podrobnější program nyní intenzivně připravujeme a budeme jej upřesňovat v koordinaci se Zastupitelským úřadem ČR v Rize. Kromě účasti na Summitu 16+1 například jednáme s Úřadem vlády o separátním setkání premiéra ČR se členy podnikatelské delegace.
Záloha na účastnický poplatek činí 595,- EUR. Pro firmy, které účastnický poplatek nemohou uhradit v EUR, je stanoven ekvivalent v Kč, a to ve výši 16.100 Kč (o této skutečnosti nás prosím informujte a vyznačte v závazné přihlášce).
V případě Vašeho zájmu o účast zašlete sken vyplněné a podepsané závazné přihlášky na veselka@komora.cz. Dále prosím přiložte vyplněný firemní profil v angličtině ve formátu MS WORD.
 
Uzávěrka přihlášek je již ve středu 26.10.2016.

Typ

Organizátor:

HK ČR

Místo konání:

Kontakt:

veselka@komora.cz

 

Podrobnosti

Zahájení:
5.11.2016
Ukončení:
6.11.2016
Rubriky Akce:
,