Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise předsedy vlády ČR do Japonska

26.6.2017 - 30.6.2017

Hospodářská komora České republiky byla pověřena organizací doprovodné podnikatelské mise předsedy vlády ČR pana Bohuslava Sobotky u příležitosti jeho oficiální návštěvy Japonska ve dnech 26.-30.6.2017 (Tokio, Nagoya, Kjótó, Hirošima).

Hlavním cílem doprovodné podnikatelské mise je posílení ekonomických vztahů mezi českými a japonskými exportéry, importéry a investory a upevnění již stávajících obchodních vazeb. Mise je primárně zaměřena na oblast leteckého a obranného průmyslu, strojírenství, energetiky a zdravotnictví a souvisejících oborů. Důraz je kladen na aspekty robotizace, automatizace a koncepci průmyslu 4.0 ve zmiňovaných sektorech.

V rámci programu plánujeme zorganizovat podnikatelská fóra, zahajovaná předsedou vlády ČR včetně dvoustranných jednání českých a japonských firem. V programu se dále počítá s pracovním setkáním podnikatelské delegace s předsedou vlády ČR, společenským podnikem na ZÚ ČR v Tokiu a oborově zaměřenými návštěvami vybraných podniků.

Podrobnější program nyní intenzivně připravujeme a budeme jej upřesňovat v koordinaci se Zastupitelským úřadem ČR v Tokiu a Úřadem vlády ČR.

Záloha na účastnický poplatek činí 2.154,- EUR pro nečleny HK ČR. Členové HK ČR mají částku sníženou o 5 % na 2.046,- EUR. Cena zahrnuje 3 x ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, dopravu vlakem Šinkanzen, pronájmy jednacích prostor, podíl na cateringu, organizaci firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.
Pro firmy, které účastnický poplatek nemohou uhradit v EUR, je stanoven ekvivalent v Kč, a to ve výši 57.500,- Kč (nečlen HK ČR) resp. 54.625,- Kč, člen HK ČR. O této skutečnosti (placení v Kč) nás prosím informujte a vyznačte v závazné přihlášce.

V případě Vašeho zájmu o účast zašlete sken vyplněné a podepsané závazné přihlášky na veselka@komora.cz. Dále prosím přiložte vyplněný firemní profil v angličtině ve formátu MS WORD a company slide se stručnými informacemi o Vaší společnosti, které budou prezentovány na podnikatelských setkáních.

Uzávěrka přihlášek je již v pátek 19.5.2017.

Na podnikatelskou misi budeme připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: pí. Renata Rudlofová, Rudlofova@ppagency.cz tel: 221 406 617.

Místo

Tokio, Nagoya, Kjótó, Hirošima

Kontakt:

veselka@komora.cz

Organizátor:

Mapa:

Podrobnosti

Zahájení:
26.6.2017
Ukončení:
30.6.2017
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce: