Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise předsedy vlády České republiky do Maďarska

26.11.2017 - 28.11.2017

Hospodářská komora České republiky organizuje doprovodnou podnikatelskou misi předsedy vlády České republiky pana Bohuslava Sobotky do Maďarska, která se uskuteční ve dnech 26. – 28. 11. 2017.

Popis:

Tato podnikatelská mise se bude konat u příležitosti Summitu předsedů vlád zemí střední a východní Evropy s čínským předsedou vlády, tzv. “16+1″. V průběhu mise bude zajištěna účast českých firem na Summitu 16+1, v rámci kterého se podnikatelská delegace zúčastní i odborně zaměřených panelů. Českým firmám bude v průběhu mise umožněno i separátní setkání s předsedou vlády ČR. Rovněž je plánováno setkání českých účastníků se zástupci Velvyslanectví ČR v Budapešti.

 

Během summitu proběhnou jednání v odborných panelech, které budou zaměřeny na následující sektory:

  • zemědělství a přírodní technologie – vodohospodářství,
  • malé a střední firmy, finance,
  • e-commerce, logistika a clo.

Součástí programu jsou též B2B setkání.

Podmínky účasti:

 

Odlet delegace je plánován na neděli 26. listopadu (přibližně 15:00, letiště Kbely), návrat je v úterý 28. listopadu. Podnikatelskou delegaci povede prezident HK ČR Vladimír Dlouhý.

Účastnický poplatek činí 872 EUR (pro členy HK ČR pouze 828,5 EUR). Pokud nemůžete poplatek uhradit v EUR, vyznačte, prosím, v přiložené přihlášce, že chcete hradit ekvivalent ve výši 22 500,- Kč (pro členy HK ČR pouze 21 375,- Kč). V účastnickém poplatku jsou zahrnuty náklady na ubytování po dobu podnikatelské mise, místní transfery, organizační zajištění od Hospodářské komory ČR a doprovod jejího zástupce a také podíl na pronájmu jednacích prostor a na cateringu.

Soubory:

Uvedené dokumenty, prosím, vyplňte a zašlete na e-mailovou adresu talafus@komora.cz nejpozději do úterý 14. 11. 2017.

Podrobnosti

Zahájení:
26.11.2017
Ukončení:
28.11.2017
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
talafus@komora.cz