Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise předsedy Senátu Parlamentu ČR Miloše Vystrčila do Velké Británie

18.11.2021 - 21.11.2021

Dovolujeme si Vás pozvat na podnikatelskou misi doprovázející předsedu Senátu Parlamentu České republiky Miloše Vystrčila do Velké Británie v termínu 18. – 21. listopadu 2021. Misi organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci se ZÚ Londýn.

Tato doprovodná podnikatelská mise, kterou povede prezident HK ČR Vladimír Dlouhý, se uskuteční speciálním letadlem a v rámci jejího programu budou organizovány podnikatelské kontaktní akce v Londýně a Birminghamu. Plánováno je rovněž setkání s představiteli ZÚ ČR Londýn a večerní společenská akce.

Mise je primárně zaměřena na udržitelný rozvoj, především nové a inovativní technologie, infrastrukturu včetně smart cities, energetiku a fintech.

 

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi nám, prosím, zašlete následující dokumenty:

  • vyplněnou závaznou přihláškuZDE,
  • firemní profil v Aj (v editovatelné verzi) – ZDE,
  • snímek pro prezentaciZDE,
  • scan cestovního pasu(strana s fotografií),
  • scan certifikátu o plné vakcinaci proti Covid-19

na e-mail javorova@komora.cz, a to nejpozději do 27.10.2021. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

 

Záloha na účastnický poplatek činí 1530,- EUR (či po dohodě ekvivalent 39.800,- Kč), pro členy HK ČR je poplatek snížen na 1378,- EUR (či po dohodě ekvivalent 35.820,- Kč). Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, organizace podnikatelských akcí, asistenci pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

Podrobnosti

Zahájení:
18.11.2021
Ukončení:
21.11.2021
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
javorova@komora.cz