Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise předsedy Senátu Parlamentu ČR Milana Štěcha v termínu 7.-14.1.2017 do Chile

7.1.2017 - 14.1.2017

Hospodářská komora České republiky organizuje ve dnech 7.-14.1.2017 doprovodnou podnikatelskou misi předsedy Senátu Parlamentu ČR Milana Štěcha do Chile.

V průběhu mise se uskuteční Česko-chilská podnikatelská fóra (pravděpodobně Santiago, Vaparaíso, Concepción (TBC), jižní Chile), jednání na příslušných ministerstvech (TBC), společenské podniky, atd. (na programu se nyní intenzivně pracuje).  
Chile je dlouhodobě makroekonomicky nejstabilnější zemí Latinské Ameriky a Karibiku. Velký potenciál pro české firmy nabízí hlavně v oblasti energetiky (nová strategie chilské vlády M. Bacheletové pro rozvoj energetiky předpokládá větší otevření trhu a otevírání dveří pro širší zahraniční konkurenci v zájmu snížení nákladů na výrobu energie, to je velkou příležitostí i pro české firmy, které jsou schopny nabídnout výrobky a celkové instalační služby jak v oblasti energetiky, tak i při přenosu energie),  důlním průmyslu, strojírenství, vodním a odpadovém hospodářství, speciálu a zdravotnictví, na jihu Chile pak zejména v zemědělských technologiích a strojírenství, lesnictví, zpracování dřeva a celulózy, výrobě a skladování energie vhodné pro venkov a odlehlejší oblasti.
Výše účastnického poplatku činí 2.405,- EUR nebo 65.200,- Kč (pro členy HK ČR) či 2.442,- EUR nebo 66.200,- Kč (pro nečleny HK ČR). O platbě v Kč nás prosím předem informujte označením v závazné přihlášce. Účastnický poplatek zahrnuje: transfery, ubytování po dobu mise, podíl na poplatku za pronájmy prostor, podíl na poplatku zahraničním organizátorům mise, podíl na poplatku za catering, podíl na poplatku za tlumočení a organizační poplatek HK ČR.
V případě zájmu o účast v misi nám zašlete vyplněnou závaznou přihlášku (sken + MS Word), formuláře firemního profilu (v Čj a Aj, MS Word) a vyplněný snímek (pro prezentaci) na email leinerova@komora.cz do 28.11.2016. Upozorňujeme, že kapacita je omezena v závislosti na kapacitě míst pro podnikatelskou delegaci ve speciálním letadle.
Na podnikatelskou misi budeme připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: pí. Jarmila Čejkovská, cejkovska@ppagency.cz  tel: 221 406 652.

Místo

Chile

Kontakt:

Bc. Kristýna Leinerová, tel: +420 266 721 354, leinerova@komora.cz

Organizátor:

HK ČR

Mapa:

Podrobnosti

Zahájení:
7.1.2017
Ukončení:
14.1.2017
Rubriky Akce:
,