Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise předsedy Senátu Parlamentu ČR do Kanady

29.5.2016 - 5.6.2016

Hospodářská komora ČR organizuje doprovodnou podnikatelskou misi předsedy Senátu Parlamentu ČR, p. Milana Štěcha, ve dnech 29.5.-5.6.2016 do Kanady.

Dle předběžného harmonogramu cesty se počítá s pracovním programem v Ottawě, Montréalu, Calgary a Torontu, organizací česko-kanadských podnikatelských fór a návazných bilaterálních jednání s kanadskými partnery, účastí vybraných firem na oficiálních jednáních předsedy Senátu s vybranými ministry (TBC), organizací společenských podniků, apod.

Koncem příštího roku by měla vejít v platnost Komplexní obchodní a hospodářská dohoda mezi EU a Kanadou (CETA), která by měla odstranit 99% všech celních sazeb nezemědělských produktů. CETA dále umožní vstup českým podnikatelům ke státním zakázkám.

Kanada nabízí velký potenciál především v sektoru ropném a plynárenském, důlním a těžebním, dopravního strojírenství, leteckém, zemědělském strojírenství, IT, R&D a sektoru zdravotnické techniky.

Výše účastnického poplatku je 58.760,- Kč nebo 2.173,- EUR a zahrnuje zpáteční let speciálním letadlem do Kanady, ubytování po dobu mise, podíl na pronájmu prostor, podíl na cateringu, místní transfery, podíl na organizačním poplatku zahraničním organizátorům mise, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady HK ČR spojené s přípravou mise.

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím vyplněnou závaznou přihlášku (naskenovanou a ve formátu MS Word) a dále vyplněný firemní profil v ČJ a AJ (ve formátu MS Word) na tento email do 18.3.2016, upozorňujeme, že kapacita míst ve speciálním letadle je omezena.

Dále upozorňujeme, že s platností od 15. března 2016 pro všechny občany cestující letecky do Kanady platí povinnost registrovat se v systému „electronic travel authorization-eTa“. Odkaz na formulář eTA naleznete zde. Cena za registraci eTA je 7,- CAD.

Těšíme se na případnou spolupráci.

Typ

Organizátor:

Místo konání:

Kanada

Kontakt:

leinerova@komora.cz

 

Podrobnosti

Zahájení:
29.5.2016
Ukončení:
5.6.2016
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce: