Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise náměstka ministra zahraničních věcí Martina Tlapy do Súdánu

24.9.2017 - 27.9.2017

Hospodářská komora České republiky organizuje ve spolupráci se ZÚ Káhira a Ministerstvem zahraničních věcí ČR podnikatelskou misi do Súdánu, která se uskuteční ve dnech 24. – 27. 9. 2017. Mise se uskutečňuje za podpory projektu ekonomické diplomacie (PROPED).

Kromě tradičních oborů jako je energetika, důlní technologie a těžba nerostných surovin, stavebnictví a dopravní infrastruktura, je mise zaměřena na zemědělství a zemědělské technologie, včetně živočišné výroby, zdravotní techniku, léčiva, vodohospodářství, čištění odpadních vod, včetně projekčních prací a expertíz.

V jednání je kromě organizace Súdánsko-českého podnikatelského fóra v Chartúmu a B2B rozhovorů například jednání s příslušnými ministerstvy, případně návštěva volné zóny. Na dalších bodech programu momentálně intenzivně pracujeme se ZÚ Káhira.

Výše účastnického poplatku je 1.750 EUR,-, který zahrnuje zpáteční let komerční linkou, zajištění súdánského víza, ubytování se snídaní v centru Chartúmu. Dále poplatek zahrnuje podíly na cateringu, organizaci firemních jednání, organizační náklady spojené s přípravou mise a služby pracovníka HK ČR po celou dobu mise. Pokud Vaše firma nemůže uhradit účastnický poplatek v EUR, je stanoven ekvivalent ve výši 45.500,- Kč. Tuto skutečnost však vyznačte v závazné přihlášce. Pro členy HK ČR platí snížená cena účastnického poplatku o 5 % tzn. 1.663,- EUR (43.225,- Kč).

Vedoucím delegace bude náměstek ministra zahraničních věcí Martin Tlapa, vedoucím podnikatelské delegace bude viceprezident Hospodářské komory Bořivoj Minář.

V případě Vašeho zájmu o účast zašlete prosím sken vyplněné a podepsané závazné přihlášky, vyplněný firemní profil ve WORDU a company slide na email veselka@komora.cz v termínu do 6. září 2017.

Pokud nemáte dlouhodobé súdánské vízum je třeba zajistit vstupní vízum, pro které je potřeba vyplnit vstupní vízový formulář (vzor v příloze), 1x foto pasového formátu a dodat fyzicky Váš pas s minimální platností 6 měsíců a vytištěnou kopii pasu.
Veškeré uvedené podklady k vyřízení víz doručte na HK ČR osobně či na adresu uvedenou v podpisu tohoto emailu nejpozději do 6. září 2017.

Podrobnosti

Zahájení:
24.9.2017
Ukončení:
27.9.2017
Rubriky Akce:
,

Pořadatel

Hospodářská komora ČR
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
veselka@komora.cz

Místo konání

Chartúm
Chartúm, Súdán + Google Mapa