Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise náměstka ministra zahraničních věcí ČR Miloslava Staška do Alžírska

30.9.2017 - 4.10.2017

Hospodářská komora ČR organizuje doprovodnou podnikatelskou misi náměstka ministra zahraničních věcí ČR Miloslava Staška do Alžírské republiky. Mise je organizována za podpory z Projektu ekonomické diplomacie (PROPED) ve dnech 30.9.-4.10.2017.

Během mise se uskuteční Česko-alžírské podnikatelské fórum a B2B jednání firem v Alžíru a Oranu (TBC), další program (jednání na vybraných ministerstvech, návštěvy firem, společenské akce, apod.) se v tuto chvíli připravuje.

Výše účastnického poplatku činí 1.277,- EUR či 34.485,- Kč (výše účastnického poplatku pro členy HK ČR) a 1.345,- EUR či 36.300,- Kč (výše účastnického poplatku pro nečeleny HK ČR) a zahrnuje: přepravu komerční linkou (zpáteční letenka Praha-Alžír, přelet do Oranu), ubytování po dobu mise, vízový poplatek, poplatek za organizaci firemních jednání, podíl na poplatku za catering, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady HK ČR spojené s přípravou mise.

V případě zájmu o účast v misi nám zašlete vyplněnou závaznou přihlášku (MS WORD + sken), profil v ČJ a Aj (MS Word), snímek pro prezentaci, sken pasu (strana s fotografií) emailem na leinerova@komora.cz nejpozději do 30.9.2017, následně do 6.9. poté žádáme o dodání pasu (platný ještě minimálně 6 měsíců, se třemi volnými stránkami), žádost o vízum ve dvou vyhotoveních (vyplněná a podepsaná, ke stažení zde, políčko „address during the stay“ prosím zatím nevyplňujte ), dvě fotografie pasového formátu.

Mise je určena zejména pro firmy z těchto oborů: energetika, zdravotnictví, ČOV a obrana.

Soubory

Podrobnosti

Zahájení:
30.9.2017
Ukončení:
4.10.2017
Rubriky Akce:
,

Pořadatel

Hospodářská komora ČR
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
leinerova@komora.cz

Místo konání

Oran
Oran, Alžírsko + Google Mapa