Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise místopředsedy vlády ČR Karla Havlíčka do Bulharska na akci Three Seas Initiative Summit and Business Forum

8.7.2021 - 6:00 - 9.7.2021 - 20:00

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolte nám pozvat Vás k účasti na podnikatelské misi doprovázející místopředsedu vlády a ministra průmyslu a obchodu a ministra dopravy pana Karla Havlíčka do Bulharska ve dnech 8. – 9. července 2021. Cesta se koná z pověření prezidenta republiky a jejím cílem je česká účast na summitu prezidentů zemí Iniciativy tří moří (Three Seas Initiative) a podnikatelského fóra. Uskuteční se vládním speciálním letadlem, podnikatelskou delegaci povede viceprezident HK ČR pan Radek Jakubský.

Během cesty s místopředsedou vlády je plánována účast podnikatelů na vybraných panelech akce Three Seas Summit and Business Forum v Sofii, které se budou věnovat tématům transport, inovace, energetika a digitalizace, dále se předpokládá setkání s vedením Zastupitelského úřadu ČR v Bulharsku, brífink o aktuálních příležitostech na bulharském trhu a také uskutečnění bilaterálních schůzek s potenciálními partnery nejen z Bulharska, ale i dalších evropských zemí v sekci B2B (organizuje Bulharská obchodní a průmyslová komora). Počítáme také se společenskou akcí na Zastupitelském úřadě ČR a plánujeme separátní setkání českých účastníků s místopředsedou vlády Karlem Havlíčkem.

Záloha na účastnický poplatek činí 623,- EUR (15.900 Kč), pro členy HK ČR je poplatek snížen na 561,- EUR (14.310 Kč). Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, podíl na pronájmu prostor, podíl na cateringu, asistenci pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

Při vstupu do Bulharska nově nemusí čeští občané předkládat potvrzení o bezinfekčnosti, totéž platí při návratu do České republiky.

na e-mailovou adresu foreigndpt@komora.cz, a to nejpozději do 1. 7. 2021. Omlouváme se krátký termín pro přihlášení, o české účasti a doprovodné podnikatelské misi bylo rozhodnuto teprve v posledních dnech.

Těšíme se na Vaši účast.

V případě, že máte zájem se této podnikatelské mise zúčastnit, zašlete, prosím:
• vyplněnou závaznou přihlášku (MS Word + scan s podpisem statutárního zástupce a razítkem),
• profil v AJ(MS Word),
• snímek do prezentace v AJ (Power Point),
• scan cestovního pasu (strana s fotografií).

Závazná přihláška ZDE

Profil v AJ ZDE

Snímek do prezentace v AJ ZDE

Podrobnosti

Zahájení:
8.7.2021 - 6:00
Ukončení:
9.7.2021 - 20:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
,

Ostatní

E-mail pořadatele
foreigndpt@komora.cz