Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise s místopředsedou Poslanecké sněmovny PČR Janem Bartoškem a místopředsedkyní Senátu PČR Miluší Horskou do Iráku

27.7.2017 - 1.8.2017

Vážené dámy, vážení pánové,
Hospodářská komora České republiky byla pověřena organizací doprovodné podnikatelské mise místopředsedy PSP ČR Jana Bartoška a místopředsedkyně Senátu PČR Miluše Horské ve dnech 27.7. -1.8.2017 v rámci jejich cesty do Iráku (Bagdád, Erbíl). V jednání je také návštěva Sulajmánía. Z Prahy do Bagdádu a zpět se dopravíme vládním speciálním letadlem.
Hlavním cílem doprovodné podnikatelské mise je rozvoj ekonomických vztahů mezi českými a iráckými exportéry, importéry a investory a navázání nových obchodních vazeb v tomto relativně málo navštěvovaném teritoriu.

Účast v podnikatelské misi doporučujeme firmám z oblasti těžby ropy, vodohospodářství, zemědělství, cestovního ruchu a lázeňství a rozvoje infrastruktury.
V předběžném programu počítáme mj. s organizací podnikatelských fór a následných B2B jednání mezi českými a místními firmami. Je rovněž plánováno pracovní setkání firem s místopředsedou PSP ČR a s představiteli Velvyslanectví České republiky v Iráku. Bude prostor pro individuální jednání firem. Na podrobnějším programu nyní intenzivně pracujeme.
Záloha na účastnický poplatek činí 2.455,- EUR pro nečleny HK ČR. Členové HK ČR mají částku sníženou o 5 % na 2.332,- EUR. Cena zahrnuje 5 x ubytování v chráněném hotelu se snídaní, zpáteční letenku Bagdád-Erbíl-Bagdád, podíl na místních transferech (pancéřovaným autobusem), vízový poplatek, pronájmy jednacích prostor, podíl na cateringu, organizaci firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.
Pro firmy, které účastnický poplatek nemohou uhradit v EUR, je stanoven ekvivalent v Kč, a to ve výši 64.800,- Kč (nečlen HK ČR) resp. 61.560,- Kč, člen HK ČR. O této skutečnosti (placení v Kč) nás prosím informujte a vyznačte v závazné přihlášce.
Ceny jsou stanoveny zejména v návaznosti kvůli ubytování v prověřeném a chráněném hotelu v bagdádské „zelené zóně“ a transportech speciálními opancéřovanými autobusy.

V případě Vašeho zájmu o účast zašlete sken vyplněné a podepsané závazné přihlášky na veselka@komora.cz. Dále přiložte vyplněný firemní profil v angličtině ve formátu MS WORD a company slide se stručnými informacemi o Vaší společnosti, které budou prezentovány na podnikatelských setkáních.

Uzávěrka přihlášek je již v pátek 7.7.2017.
Do Iráku je nutné vyřídit vízum. Pro potřeby udělení víza je potřeba doručit následující: (v příloze naleznete VZOR formuláře s obecnými informacemi o cestě)
• 2x dotazník – vyplnit v PC i s fotem (nahrát do formuláře), POZOR – vyplnit plné adresy pobytu, letiště apod. barevně vytisknout na 2 listy (NE oboustraně!!!!) – na obou výtiscích originál podpis.
• 2x barevná kopie datové stránky pasu
• 2x foto – bílé pozadí (3,5 x 4,5)
• Nedoporučuje se mít ve stejném pase vízum do Izraele!
• Volné stránky v pase na vylepení víza

Je nutné, abyste veškeré podklady k vyřízení víz dodali nejpozději do pátku 7.7.2017.
Adresa pro zaslání poštou (či osobní doručení) podkladů pro víza:

Hospodářská komora ČR
Miroslav Veselka
Zahraniční odbor
Florentinum (recepce A)
Na Florenci 2116/15
110 00, Praha 1

Upozorňujeme, že v dané zemi platí zvýšené bezpečnostní riziko (Bagdád), proto se podnikatelská delegace bude pohybovat v chráněných zónách a v opancéřovaných vozidlech.

Podrobnosti

Zahájení:
27.7.2017
Ukončení:
1.8.2017
Rubriky Akce:
,

Pořadatel

Hospodářská komora ČR
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
veselka@komora.cz

Místo konání

Irák
Irák + Google Mapa