Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise ministra zemědělství ČR Mariana Jurečky do Turecka

30.1.2017 - 1.2.2017

Hospodářská komora České republiky organizuje ve dnech 30.1.-1.2.2017 doprovodnou podnikatelskou misi ministra zemědělství ČR Mariana Jurečky do Turecka.

Mise se uskuteční s finanční podporou z projektu ekonomické diplomacie (PROPED).

V průběhu mise plánujeme zorganizovat Česko-turecké podnikatelské fórum v Ankaře (zahajuje ministr zemědělství ČR Marian Jurečka, ve spolupráci s TOBB) a Istanbulu (zahajuje ministr zemědělství ČR Marian Jurečka, ve spolupráci s DEIK), dále se uskuteční společenské setkání s ministrem M. Jurečkou, velvyslancem P. Kafkou a tureckými podnikateli (TOBB).

Výše účastnického poplatku činí 748,- EUR nebo 20.280,- Kč (pro členy HK ČR) či 787,- EUR nebo 21.350,- Kč (pro nečleny HK ČR). O platbě v Kč nás prosím předem informujte označením v závazné přihlášce. Účastnický poplatek zahrnuje: transfery, ubytování po dobu mise, podíl na poplatku za pronájmy prostor, podíl na poplatku zahraničním organizátorům mise, podíl na poplatku za catering, podíl na poplatku za tlumočení a organizační poplatek HK ČR.

V případě zájmu o účast v misi nám zašlete vyplněnou závaznou přihlášku (sken + MS Word), formuláře firemního profilu (v Čj a Aj, MS Word) a vyplněný snímek (pro prezentaci) na email leinerova@komora.cz do 22.12.2016. Upozorňujeme, že kapacita je omezena v závislosti na kapacitě míst pro podnikatelskou delegaci ve speciálním letadle.

Informujte nás prosím rovněž o skutečnosti, pokud byste měli zájem o dovoz vzorků do Turecka (vč. specifikace množství), tuto možnost následně prověříme.

Na podnikatelskou misi budeme připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: pí. Jarmila Čejkovská, cejkovska@ppagency.cz  tel: 221 406 652.

Místo

Turecko – Istanbul, Ankara

Kontakt:

Bc. Kristýna Leinerová, leinerova@komora.cz

Organizátor:

HK ČR, MZE ČR, MZV ČR

Mapa:

Podrobnosti

Zahájení:
30.1.2017
Ukončení:
1.2.2017
Rubriky Akce:
,