Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise ministra zahraničních věcí ČR Tomáše Petříčka do Itálie

25.11.2019

Dovolujeme si Vás pozvat na doprovodnou podnikatelskou misi ministra zahraničních věcí ČR Tomáše Petříčka v termínu 25. 11. 2019 do Itálie, jejíž organizací byla pověřena Hospodářská komora ČR. Tato doprovodná podnikatelská mise, kterou povede viceprezident HK ČR Bořivoj Minář, se uskuteční speciálním letadlem a v rámci jejího programu bude navštíveno největší průmyslové město Itálie, Milán.

Itálie a konkrétně Milán, coby město obchodu a módy, představuje pro české firmy zajímavé obchodní teritorium s obchodními příležitostmi zejména v automobilovém, civilním leteckém, chemickém, kovozpracovatelském, obranném, sklářském a keramickém, stavebním, vodohospodářském a odpadním, zdravotnickém a farmaceutickém, zemědělském a potravinářském a zpracovatelském průmyslu, vedle toho také kupříkladu v železniční a kolejové dopravě. Bližší informace jsou k dispozici v odpovídající kapitole Mapy globálních oborových příležitostí. Z těchto důvodů bude program podnikatelské mise, detailněji popsán níže, zaměřen primárně na oblasti automotive, life sciences, chytrá města, kyberbezpečnost a digitalizaci.

Během mise plánujeme ve spolupráci s ASSOLOMBARDA Confindustria Milano, Monza e Brianza, Lodi zorganizovat Česko-italské podnikatelské fórum s B2B jednáními v Miláně, které bude zahajovat ministr Petříček. V odpolední části programu jsou v jednání návštěvy technologického centra a podnikatelského inkubátoru. Ve večerních hodinách bude čas věnován společenskému podniku v prostorách Generálního konzulátu a za přítomnosti ministra Petříčka a zástupců italských společností. V rámci doprovodné podnikatelské mise je prostor vyhrazen také pro informační briefing se zástupci ZÚ ČR a další programové položky.

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi nám, prosím, zašlete následující dokumenty:

  • vyplněnou závaznou přihlášku (podepsaný scan a rovněž editovatelnou verzi) – ZDE,
  • firemní profil v Aj a v Čj (v editovatelné verzi) – ZDE a ZDE,
  • snímek pro prezentaciZDE,
  • scan cestovního pasu (strana s fotografií) či občanského průkazu,

na e-mail mullerova1@komora.cz, a to nejpozději do 25. 10. 2019.

Záloha na účastnický poplatek činí 216,- EUR (či po dohodě ekvivalent 5.500,- Kč), pro členy HK ČR je poplatek snížen na 194,- EUR (či po dohodě ekvivalent 4.950,- Kč). Účastnický poplatek zahrnuje: podíl na místních transferech, podíl na cateringu, organizace firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Místo konání

Milán
Milán, Itálie + Google Mapa