Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise ministra zahraničních věcí ČR do Libanonu, Kataru a Bahrajnu

27.10.2019 - 31.10.2019

Srdečně Vás zveme na doprovodnou podnikatelskou misi ministra zahraničních věcí ČR, Tomáše Petříčka, do Libanonu, Kataru a Bahrajnu v termínu od 27. – 31. října 2019, jejíž organizací byla pověřena Hospodářská komora ČR. Tato doprovodná podnikatelská mise, kterou povede viceprezident HK ČR Bořivoj Minář, se uskuteční speciálním letadlem Airbus 319.

Během mise plánujeme dne 28. 10. v Bejrútu, 30. 10. v Dauhá a 31. 10. v Manamě ve spolupráci s příslušnými hospodářskými komorami uskutečnit podnikatelská fóra s B2B jednáními. V rámci doprovodné podnikatelské mise je prostor vyhrazen také pro separátní setkání českých firem s panem ministrem, informační briefing se zástupci ZÚ ČR a další programové položky.

V české podnikatelské delegaci by měly být především firmy z oblasti energetiky, vodohospodářství, dopravní infrastruktury včetně výstavby letišť, lázeňství, výroby léčiv, zdravotnické techniky, ICT a obranného průmyslu.

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi nám, prosím, zašlete následující dokumenty:

  • vyplněnou závaznou přihlášku (podepsaný scan a rovněž editovatelnou verzi) – ZDE,
  • firemní profil v Aj a v Čj (v editovatelné verzi) – ZDE a ZDE,
  • snímek pro prezentaciZDE,
  • scan cestovního pasu (strana s fotografií),

na e-mail talafus@komora.cz a v kopii na e-mail mullerova1@komora.cz, a to nejpozději do pátku 4. 10. 2019.

Záloha na účastnický poplatek činí 1.957,- EUR (či po dohodě ekvivalent 49.900,- Kč), pro členy HK ČR je poplatek snížen na 1.761,- EUR (či po dohodě ekvivalent 44.910,- Kč). Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, organizace firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

Těšíme se na spolupráci.

Podrobnosti

Zahájení:
27.10.2019
Ukončení:
31.10.2019
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Místo konání

Blízký východ