Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise ministra zahraničních věcí ČR do Černé Hory a Bosny a Hercegoviny

10.6.2019 - 11.6.2019

Dovolujeme si Vás pozvat na doprovodnou podnikatelskou misi ministra zahraničních věcí ČR Tomáše Petříčka v termínu 10. – 11. června 2019 do Černé Hory a Bosny a Hercegoviny. Mise se uskuteční speciálním letadlem a kapacita míst v letadle bude omezena.

Během mise plánujeme zorganizovat podnikatelská fóra v obou zemích s B2B jednáními, separátní setkání českých firem s ministrem zahraničních věcí ČR, informační briefing se zástupci ZÚ ČR, v jednání je rovněž návštěva veletrhu ENERGA v Sarajevu a další programové položky.

Termín byl ze strany partnerů v Černé Hoře, resp. Bosně a Hercegovině potvrzen až nyní, proto dochází k oslovení českých podnikatelů s poměrně malým předstihem. Za tuto námi nezpůsobenou skutečnost se omlouváme.

Podnikatelská mise je přednostně zaměřena na spolupráci v oblasti energetiky, infrastruktury, technologií pro životní prostředí, vodohospodářství a případně na další průmyslové obory či na služby.

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi nám zašlete následující dokumenty:

  • vyplněnou závaznou přihlášku (podepsaný scan a rovněž editovatelnou verzi) – ZDE,
  • firemní profil (v Čj a Aj – v editovatelné verzi) – ZDE a ZDE,
  • snímek pro prezentaciZDE,
  • scan cestovního pasu (strana s fotografií),

na e-mail mullerova1@komora.cz, a to nejpozději do 5. 6. 2019.

Záloha na účastnický poplatek činí 1.057,- EUR (či po dohodě ekvivalent 26.950,- Kč), pro členy HK ČR je poplatek snížen na 961,- EUR (či po dohodě ekvivalent 24.500,- Kč). Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování se snídaní, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, organizace firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

Těšíme se na spolupráci.

Podrobnosti

Zahájení:
10.6.2019
Ukončení:
11.6.2019
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , , , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz