Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise ministra průmyslu a obchodu České republiky do Indie

4.3.2018 - 9.3.2018

Hospodářská komora České republiky byla požádána Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR o zorganizování doprovodné podnikatelské mise ministra při příležitosti jeho návštěvy Indie ve dnech 4. – 9. března 2018.

Misi za HK ČR povede viceprezident Ing. Bořivoj Minář.

Mise se uskuteční speciálem.

Popis:

V průběhu mise navštíví podnikatelská delegace Dillí, Aurangabad a Chennai.

V Dillí se podnikatelská delegace zúčastní za účasti ministra průmyslu a obchodu čtvrtého ročníku Podnikatelského fóra Indie – Evropa. Podnikatelské fórum, které pořádá Federace indických obchodních a průmyslových komor (FICCI) ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí Indie a velvyslanectvími evropských zemí v Indii, nabízí jedinečnou příležitost ke schůzkám mezi indickými a evropskými představiteli vlád a firemního sektoru. Projednáváme rovněž možnost vystoupení členů delegace v jednotlivých panelech.

V Aurangabadu navštíví delegace montovnu automobilů Škoda a dle časových možností se seznámí s místními pamětihodnostmi.

V Chennai se Česká republika představuje jako partnerská země formou oficiální účasti na strojírenském veletrhu International Engineering Sourcing Show (IESS). V jednání je rovněž zasedání česko-indické pracovní skupiny pro těžký průmysl, kterého by se v případě konání mohli zástupci vybraných firem a podnikatelské delegace zúčastnit.

Ve spolupráci s Federací indických obchodních a průmyslových komor (FICCI) se uskuteční podnikatelské fórum a B2B jak v Dillí, tak v Chennai.

Podmínky účasti:

Výše účastnického poplatku činí 1.878 EUR nebo 47.900,- Kč pro členy HK ČR či 2.066,27 EUR nebo 52.690,- Kč pro nečleny HK ČR. Účastnický poplatek zahrnuje leteckou dopravu vládním speciálem, zajištění víz, ubytování se snídaní v 5ti hvězdičkových hotelích, místní dopravu, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady HK ČR spojené s přípravou mise.

Pro účast v podnikatelské misi je nutno dodat závaznou přihlášku (viz příloha, formát MS word a sken s podpisem), vyplněný firemní profil v ČJ a AJ, snímek pro prezentaci.

Po obdržení závazné přihlášky budeme zajišťovat hromadně elektronická víza, takže Vás následně oslovíme pro dodání potřebných dokumentů. Cestovní pas musí mít minimálně 6 měsíců platnost po vstupu do Indie a musí mít 2 volné stránky!

Soubory:

Vzhledem ke skutečnosti, že počet míst ve vládním speciálu je omezený, prosíme o zaslání podepsané a nascenované přihlášky co nejdříve, nejpozději do pátku 2. února 2018.

Dokumenty zašlete na email talafus@komora.cz.

Podrobnosti

Zahájení:
4.3.2018
Ukončení:
9.3.2018
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz