Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise ministra průmyslu a obchodu do Bulharska a Moldavska

19.9.2017 - 21.9.2017

Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Komorou pro hospodářské styky se SNS, s.o.k. organizují doprovodnou podnikatelskou misi ministra průmyslu a obchodu ČR Jiřího Havlíčka do Bulharska a Moldavska ve dnech 19.9.-21.9.2017.

Během mise se uskuteční Česko-bulharské podnikatelské fórum a B2B jednání firem v Sofii, Česko-moldavské podnikatelské fórum a B2B jednání firem v Kišiněvě, další program (možnost účasti firem na zasedání Česko-moldavské Smíšené komise, společenské akce, apod.) se v tuto chvíli připravuje.

Výše účastnického poplatku činí 1.428,- EUR či 37.300,- Kč (výše účastnického poplatku pro členy HK ČR či Komory pro hospodářské styky se SNS) a 1.499,- EUR či 39.165,- Kč (výše účastnického poplatku pro nečeleny HK ČR či Komory pro hospodářské styky se SNS) a zahrnuje: transfery, 2x ubytování se snídaní, podíl na poplatku za pronájmy prostor, podíl na poplatku za tlumočení, podíl na poplatku zahraničním organizátorům mise, podíl na poplatku za catering, poplatek za organizaci firemních jednání, službu pracovníků HK ČR a Komory pro hospodářské styky se SNS po dobu mise a organizační náklady HK ČR a Komory pro hospodářské styky se SNS spojené s přípravou mise.

V případě zájmu o účast v misi nám zašlete vyplněnou závaznou přihlášku (MS WORD + sken), profil v Aj a Rj (MS Word), snímek pro prezentaci, sken pasu (strana s fotografií) emailem na leinerova@komora.cznejpozději do 1.9.2017.

Na podnikatelskou misi budeme připravovat katalog českých firem společně s agenturou PP Agency. Každá účastnická firma bude mít základní zápis v katalogu zdarma. Ten se bude distribuovat partnerům na podnikatelských setkáních v uvedených městech a mohou zde inzerovat i firmy, které se mise účastnit nebudou. V tomto případě, prosím, kontaktujte přímo agenturu, která Vám sdělí podrobnější podmínky Vaší propagace: pí. Renata Rudlofová, rudlofova@ppagency.cz, tel: 221 406 652.

Těšíme se na případnou spolupráci.

Podrobnosti

Zahájení:
19.9.2017
Ukončení:
21.9.2017
Rubriky Akce:
,

Ostatní

E-mail pořadatele
leinerova@komora.cz

Místo konání

Sofie