Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise ministra dopravy Martina Kupky do Kanady

25.9.2022 - 29.9.2022

Dovolujeme si Vás pozvat na podnikatelskou misi doprovázející ministra dopravy Martina Kupku do Kanady v termínu 25. – 29. září 2022. Misi organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci se zastupitelským úřadem ČR v Ottavě.

Tato doprovodná podnikatelská mise, kterou povede viceprezident HK ČR Radek Jakubský, se uskuteční speciálním letadlem a v rámci jejího programu bude organizován podnikatelský kulatý stůl v Ottavě a podnikatelské fórum v Montrealu. Plánováno je rovněž setkání podnikatelské delegace s ministrem dopravy, zástupci velvyslanectví ČR a členy oficiální delegace a večerní společenská akce.

Mise je primárně určena pro obory civilní letectví, kosmické aktivity, udržitelný rozvoj včetně nových a inovativních technologií, infrastruktura, dopravní toky, smart cities a digitalizace.

 

V případě Vašeho zájmu o účast v podnikatelské misi nám, prosím, zašlete následující dokumenty:

  • vyplněnou závaznou přihlášku – ZDE,
  • firemní profil v Aj (v editovatelné verzi) – ZDE,
  • snímek pro prezentaci – ZDE,
  • scan certifikátu o plné vakcinaci proti Covid-19,
  • scan cestovního pasu(strana s fotografií; platnost pasu min. 6 měsíců po návratu zpět do ČR).

 

na e-mail javorova@komora.cz, a to nejpozději do 7.9.2022. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

 

Záloha na účastnický poplatek činí 2988 EUR (či po dohodě ekvivalent 74.700,- Kč), pro členy HK ČR je poplatek snížen na 2689,20 EUR (či po dohodě ekvivalent 67.230,- Kč). Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování, podíl na místních transferech, podíl na cateringu, organizace podnikatelských akcí, asistenci pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise.

 

Podrobnosti

Zahájení:
25.9.2022
Ukončení:
29.9.2022
Rubrika Akce:
Štítky Akce:

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz