Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise do Nigérie a Senegalu s ministrem zahraničních věcí ČR a ministrem zemědělství ČR

10.5.2016 - 14.5.2016

Hospodářská komora České republiky byla pověřena organizací doprovodné podnikatelské mise ministra zahraničních věcí ČR Lubomíra Zaorálka a ministra zemědělství Mariána Jurečky v rámci jejich návštěvy Nigerie a Senegalu ve dnech 11- 14.5. 2016.

V předběžném programu počítáme mj. s organizací podnikatelských fór a následných B2B jednání v nigerijské Abudje (kam by měli dorazit i podnikatelé z Lagosu) a v senegalském Dakaru. Jak nigerijská, tak senegalská strana má zájem o setkání s českými partnery především z oblasti energetiky, důlní technologie, stavebnictví, dopravní infrastruktury, zemědělství a zemědělských technologií včetně výroby hnojiv, potravinářství a potravinářských technologií, včetně výroby minipivovarů, textilu a textilního průmyslu a bankovnictví.

Výše účastnického poplatku činí EUR 1.820,- a zahrnuje dopravu vládním speciálem, jehož kapacita je omezena, zajištění nigerijského víza, 2x ubytování se snídaní v hotelu Abudja Hilton, který odpovídá jak bezpečnostním, tak kvalitativním kritériím. Ubytování v Dakaru bude upřesněno. Dále poplatek zahrnuje podíl na místních transferech, pronájmy jednacích prostor, organizace firemních jednání, organizační náklady spojené s přípravou mise a služby pracovníků HK ČR po dobu mise. Pokud Vaše firma nemůže uhradit účastnický poplatek v EUR, je stanoven ekvivalent v Kč ve výši 49.800,-. O této skutečnosti nás však prosím informujte a vyznačte v závazné přihlášce.

V případě Vašeho zájmu o účast zašlete prosím sken vyplněné a podepsané přihlášky na email talafus@komora.cz. Dále prosíme o vyplnění firemního profilu v angličtině ve formátu MS WORD a vyplnění powerpointového slajdu z přílohy se stručnými informacemi o Vaší společnosti (dle popisků na slajdu). Pro podnikatelský seminář v Dakaru by bylo vhodné rovněž doručit scan vyplnit ještě ve francouzštině.

Vzhledem ke skutečnosti, že je třeba zajistit pro vstup do Nigerie vstupní vízum, pro které budeme následovně potřebovat vyplnit vízový formulář, 2x fotografii a dodat fyzicky Váš pas, s minimální platností 6 měsíců, je uzávěrka přihlášek již 31. 3. 2016.

Typ

Organizátor:

HK ČR

Místo konání:

Nigérie, Senegal

Kontakt:

talafus@komora.cz

Podrobnosti

Zahájení:
10.5.2016
Ukončení:
14.5.2016
Rubriky Akce:
,