Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Doprovodná podnikatelská mise do Číny s ministryní pro místní rozvoj ČR Karlou Šlechtovou

9.4.2017 - 14.4.2017

Zveme Vás na doprovodnou podnikatelskou misi ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové do Číny ve dnech 9. – 14. 4. 2017.

Mise je zaměřena na méně navštěvované provincie Che-nan a města Čeng-čou ve východní Číně a provincie Jün-nan a města Kchun-ming v jihozápadní Číně. Tyto provincie a města se vyznačují významnými historickými a přírodními památkami.

Zaměření mise je především na firmy z oborů cestovního ruchu, lázeňství, hotelnictví a přidružené obory, například sklářský průmysl, potravinářský atd. V obou městech se uskuteční podnikatelská fóra a B2B jednání. Plánujeme rovněž zorganizovat jednání s guvernéry zmíněných provincií. Podnikatelská delegace doprovodí ministryni na oficiální přijetí a zároveň se zúčastní i společenského programu, který bude připravován ve spolupráci se ZÚ Peking.

Vedoucím podnikatelské delegace bude Viceprezident HK ČR Michal Štefl. Cesta se uskuteční vládním speciálním letadlem, místní transfery pronajatými autobusy. Jednání budou tlumočena.
Vzhledem ke skutečnosti, že do Číny je vízová povinnost, cestovní pas musí mít platnost ještě 6 měsíců po návratu. Je třeba dodat zároveň s vyplněnou žádostí o vízum a dodat fotografii, viz pokyn na vízové žádosti.

V příloze zasílám závaznou přihlášku na podnikatelskou misi, dále prosím o vyplnění profilu firmy a formuláře pro prezentaci. Zároveň přikládáme vízový formulář, vyplnění prosíme ručně. Nezapomeňte podepsat! Současně prosíme o zaslání pasu a fota.

https://cz.china-embassy.org/cze/lsyw/kzfks/P020140328781413758431.pdf

Vyplněné vízové formuláře s pasy a fotografiemi zasílejte poštou na adresu uvedenou v podpisu emailu. Vyplněnou a podepsanou závaznou přihlášku na misi včetně firemního profilu a formuláře pro prezentaci zašlete emailem na talafus@komora.cz.

Uzávěrka přihlášek je již v úterý 14.3.2017.

Místo

Čína

Kontakt:

talafus@komora.cz

Organizátor:

HK ČR a MMR

Mapa:

Podrobnosti

Zahájení:
9.4.2017
Ukončení:
14.4.2017
Rubrika Akce:
Štítky Akce: