Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Česko-turecké business fórum s B2B – ONLINE

22.2.2021 - 10:00 - 23.2.2021 - 16:00

Dovolujeme si Vás pozvat na Česko-turecké podnikatelské fórum ONLINE, další ze série virtuálních podnikatelských fór, které organizuje Hospodářská komora ČR. Součástí fóra budou i B2B jednání online mezi českými a tureckými firmami. Akce je organizována ve spolupráci s Výborem pro zahraniční hospodářské vztahy Turecka (DEIK), Velvyslanectvím Turecka v Praze a Generálním konzulátem ČR v Istanbulu.

Akce proběhne v termínu od 22. února 2021 od 10 hodin do 23. února 2021 do 16 hodin. V tomto čase je možné online zhlédnout vystoupení zástupce HK ČR, DEIKu, Velvyslanectví Turecka i Konzulátu ČR a uskutečnit B2B jednání s vybraným tureckým partnerem. Česko-turecké podnikatelské fórum je primárně zaměřeno na firmy podnikající v oborech strojírenství, průmysl, automotive, robotizace a automatizace.

Z důvodu toho, že v dubnu 2021 (bude upřesněno) plánujeme uskutečnit podnikatelskou misi do Istanbulu a do regionu Bursa, budou na toto fórum pozvány turecké firmy převážně z těchto regionů. 

Postup pro registraci:

Zaregistrujete se pod tímto odkazem: https://live.eventtia.com/en/czechturkishbusinessforum a vyplňte svůj firemní profil. Vyberte z možností, podle toho, zda jste či nejste členem HK ČR.

  • Registraci uložte (můžete se k ní vracet po zadání Vašeho emailu na daném internetovém odkazu v záhlaví webové stránky). Po dokončení registrace se Vám na monitoru zobrazí potvrzující zpráva s výzvou a internetovým odkazem k uhrazení účastnického poplatku, stejně tak Vám dorazí informační email obsahující totéž. Pro zaplacení účastnického poplatku (člen HK ČR 1.800 CZK +DPH; nečlen HK ČR 2.190 CZK+DPH) následně vyplňte Vaše fakturační údaje ZDE a odešlete. Obratem Vám na email dorazí zálohová faktura, kterou prosím uhraďte bankovním převodem.
  • Po zaplacení bude Vaše registrace schválena. Následně klikněte na webové stránce dole na „CLICK HERE TO ENTER THE FORUM“. Po zadání Vašeho emailu a konfirmačního kódu, který Vám přijde na email, budete vpuštěni na vlastní stránku akce.
  • Na této stránce můžete okamžitě v online režimu začít plánovat Vaše B2B jednání se zahraničními partnery. Seznam přihlášených firem je na stránce uveden. Doporučujeme online stránku navštěvovat průběžně, z důvodu průběžného nahlašování účastníků a plánování Vašich B2B jednání. Čas Vašich schůzek si můžete plánovat v intervalu od 22. února 2021 od 10 hodin do 23. února 2021 do 16 hodin, kde budou v den konání zpřístupněna veškerá videa a prezentace.

Úvodní proslovy a tematicky zaměřené prezentace budou nahrané v online platformě. Spustit je lze kdykoliv během termínu konání fóra.

Dovolujeme si upozornit, že kapacita akce je omezená.

Registraci je možné provést nejpozději do 21. února 2021.

 V případě Vaších dotazů jsme Vám k dispozici.

Podrobnosti

Zahájení:
22.2.2021 - 10:00
Ukončení:
23.2.2021 - 16:00
Štítky Akce:
, , , , , , , ,
Webová stránka:
https://live.eventtia.com/en/czechturkishbusinessforum

Ostatní

E-mail pořadatele
lukac@komora.cz
Telefon
+420 725 211 822