Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Česko – ruské business fórum s B2B- ONLINE

26.5.2021 - 27.5.2021

Česko – ruské business fórum online a B2B jednání mezi českými a ruskými firmami.

Akce je organizována ve spolupráci s Hospodářskou komorou Ivanovské oblasti Ruské federace.

Česko – ruské podnikatelské fórum je primárně zaměřeno na firmy podnikající v oborech:

  • textilní a oděvní průmysl,
  • chemický a petrochemický průmysl,
  • stavebnictví a systémy tepelné izolace staveb,
  • strojírenství,
  • výroba hydraulických a pneumatických zařízení a motorů.

KDY: 26.5. 2021 od 8 hodin (SEČ) do 27.5. 2021 do 16 hodin (SEČ).

CENA: člen HK ČR 1.800 CZK +DPH; nečlen HK ČR 2.190 CZK +DPH

V tomto čase je možné online zhlédnout předtočená vystoupení řečníků a uskutečnit B2B jednání s vybranými ruskými partnery.

Postup pro registraci:

  • Zaregistrujete se pod tímto odkazem: https://live.eventtia.com/en/czechusbusinessforum a vyplňte svůj firemní profil. Vyberte z možností, podle toho, zda jste či nejste členem HK ČR. Registraci uložte (můžete se k ní vracet po zadání Vašeho emailu na daném internetovém odkazu v záhlaví webové stránky). Po dokončení registrace se Vám na monitoru zobrazí potvrzující zpráva s výzvou a internetovým odkazem k uhrazení účastnického poplatku, stejně tak Vám dorazí informační email obsahující totéž. Pro zaplacení účastnického poplatku (člen HK ČR 1.800 CZK +DPH; nečlen HK ČR 2.190 CZK +DPH) následně vyplňte Vaše fakturační údaje na ÚČASTNICKÝ POPLATEK ZAPLATIT ZDE a odešlete. Obratem Vám na email dorazí zálohová faktura, kterou prosím uhraďte bankovním převodem
  • Po zaplacení bude Vaše registrace na webové stránce schválena (obdržíte potvrzovací email). Následně klikněte na webové stránce dole na AFTER THE REGISTRATION AND VALIDATION CLICK HERE TO ENTER THE BUSINESS FORUM PAGE AND PLAN YOUR B2B MEETINGS. Po zadání Vašeho emailu a konfirmačního kódu, který Vám přijde na email, budete vpuštěni na vlastní stránku akce.
  • Na této stránce můžete také okamžitě v online režimu začít plánovat Vaše B2B jednání se zahraničními partnery. Seznam přihlášených firem s firemními profily je na stránce uveden. Doporučujeme online stránku navštěvovat průběžně, z důvodu průběžného nahlašování účastníků a plánování Vašich B2B jednání. Čas Vašich schůzek si můžete plánovat na interval 26.5. 2021 od 8 hodin (SEČ) do 27.5. 2021 do 16 hodin (SEČ). 

Úvodní proslovy (videa) a tematicky zaměřené prezentace v pdf budou nahrané v online platformě, kde budou v den konání zpřístupněna. Spustit je lze kdykoliv během termínu konání fóra.

Dovolujeme si upozornit, že kapacita akce je omezená.

Registraci je možné provést nejpozději do 25.5. 2021.

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

Podrobnosti

Zahájení:
26.5.2021
Ukončení:
27.5.2021
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, , , , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Místo konání

online