Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

? Česko-mongolské business fórum s B2B- ONLINE

31.3.2021 - 9:00 - 1.4.2021 - 16:00

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolte mi Vás pozvat na Česko-mongolské podnikatelské fórum ONLINE, další ze série virtuálních podnikatelských fór, které organizuje Hospodářská komora ČR. Součástí fóra budou i B2B jednání online mezi českými a mongolskými firmami. Akce je organizována ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Ulánbátaru a Hospodářskou komorou Mongolska.

Akce proběhne v termínu od 31.3. 2021 od 9 hodin (SEČ) do 1.4. 2021 do 16 hodin (SEČ). V tomto čase je možné online zhlédnout vystoupení představitelů komor (řečníků) a uskutečnit B2B jednání s vybranými mongolskými partnery. Česko-mongolské podnikatelské fórum je primárně zaměřeno na firmy podnikající v oborech energetiky, vodního a odpadového hospodářství, strojírenství, zdravotnictví, dopravní infrastruktury či zemědělství.

Postup pro registraci:

  • Zaregistrujete se pod tímto odkazem:https://live.eventtia.com/en/czechmongolianbusinessforum a vyplňte svůj firemní profil. Vyberte z možností, podle toho, zda jste či nejste členem HK ČR. Registraci uložte (můžete se k ní vracet po zadání Vašeho emailu na daném internetovém odkazu v záhlaví webové stránky). Po dokončení registrace se Vám na monitoru zobrazí potvrzující zpráva s výzvou a internetovým odkazem k uhrazení účastnického poplatku, stejně tak Vám dorazí informační email obsahující totéž. Pro zaplacení účastnického poplatku (člen HK ČR 1.800 CZK +DPH; nečlen HK ČR 2.190 CZK +DPH) následně vyplňte Vaše fakturační údaje na ÚČASTNICKÝ POPLATEK ZAPLATIT ZDE a odešlete. Obratem Vám na email dorazí zálohová faktura, kterou prosím uhraďte bankovním převodem
  • Po zaplacení bude Vaše registrace na webové stránce schválena (obdržíte potvrzovací email). Následně klikněte na webové stránce dole na AFTER THE REGISTRATION AND VALIDATION CLICK HERE TO ENTER THE BUSINESS FORUM PAGE AND PLAN YOUR B2B MEETINGS. Po zadání Vašeho emailu a konfirmačního kódu, který Vám přijde na email, budete vpuštěni na vlastní stránku akce.
  • Na této stránce můžete také okamžitě v online režimu začít plánovat Vaše B2B jednání se zahraničními partnery. Seznam přihlášených firem s firemními profily je na stránce uveden. Doporučujeme online stránku navštěvovat průběžně, z důvodu průběžného nahlašování účastníků a plánování Vašich B2B jednání. Čas Vašich schůzek si můžete plánovat na interval 31.3. 2021 od 9 hodin (SEČ) do 1.4. 2021 do 16 hodin (SEČ). 

Úvodní proslovy (videa) a tematicky zaměřené prezentace v pdf budou nahrané v online platformě, kde budou v den konání zpřístupněna. Spustit je lze kdykoliv během termínu konání fóra.

Dovolujeme si upozornit, že kapacita akce je omezená.

Registraci je možné provést nejpozději do 30.3. 2021.

V případě Vaších dotazů jsme Vám k dispozici.

S přátelským pozdravem

 

Podrobnosti

Zahájení:
31.3.2021 - 9:00
Ukončení:
1.4.2021 - 16:00
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, , , , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
talafus@komora.cz

Místo konání

On-line webinář
Česká republika + Google Mapa