Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Česko-makedonské podnikatelské fórum

8.10.2019 - 8:30 - 11:00

Dovolujeme si Vás pozvat na Česko-makedonské podnikatelské fórum, které se uskuteční dne 8. 10. 2019 od 9:00 (8:30 registrace účastníků) v rámci doprovodného programu letošního ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně v sálu S1 pavilonu E v areálu brněnského výstaviště (plánek areálu ZDE). Akce je za českou stranu spoluorganizována Hospodářskou komorou ČR, Ministerstvem zahraničních věcí ČR, Velvyslanectvím České republiky ve Skopji a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Fórum se koná u příležitosti návštěvy vicepremiéra Severní Makedonie, pana Koco Angjuševa, v České republice, kterého doprovází podnikatelská delegace se zájmem o spolupráci s českými firmami z automobilového, strojírenského a farmaceutického průmyslu a také se společnostmi zaměřenými na ekologické technologie.

Vedle těchto odvětví byly jako sektory s potenciálem pro české firmy v Mapě globálních oborových příležitostí MZV ČR vyhodnoceny také důlní, těžební a ropný, energetický, vodohospodářský a odpadní, zemědělský a potravinářský průmysl či oblast železniční a kolejové dopravy. Právě v rámci jmenovaných sektorů je realizována velká část českého exportu do Severní Makedonie, kterýžto v posledních letech stabilně roste.

Jednacím jazykem podnikatelského fóra bude angličtina, účast na akci je zdarma, ovšem podmíněna registrací prostřednictvím formuláře níže. Registrace bude ukončena 3. 10. 2019.

Bližší informace o akci naleznete v programu ZDE.

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

V případě Vašeho zájmu je také možné bezplatné zapojení do mezinárodní kooperační burzy „Kontakt-Kontrakt“ (7. – 9. 10. 2019), kterou pořádá RHK Brno při MSV v rámci aktivit sítě Enterprise Europe Network. Aby si účastníci z řad návštěvníků i vystavovatelů našli k jednání ty nejvhodnější protějšky, při bezplatné on-line registraci vyplní profil popisující firemní aktivity a nabízený či poptávaný typ spolupráce. Kooperační profily jsou následně zveřejněny v elektronickém katalogu, ze kterého si podnikatelé vybírají partnery k jednání a výsledek obdrží v podobě individuálního rozvrhu obchodních schůzek. Více informací Vám poskytne Jana Šindelková, sindelkova@rhkbrno.cz, +420 532 194 922.

 

Formulář:

  • DD dot MM dot YYYY

Podrobnosti

Datum:
8.10.2019
Čas:
8:30 - 11:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Místo konání

Areál BVV (pavilon E, sál S1)
Výstaviště 405/1
Brno, 603 00 Česká republika
+ Google Mapa