Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Česko-italské business fórum s B2B – ONLINE

3.3.2021 - 10:00 - 4.3.2021 - 16:00

Dovolujeme si Vás pozvat na Česko-italské podnikatelské fórum ONLINE, první ze série virtuálních podnikatelských fór, které organizuje Hospodářská komora ČR. Součástí fóra budou i B2B jednání online mezi českými a italskými firmami. Akce je organizována ve spolupráci s Generální konfederací italského průmyslu CONFINDUSTRIA, Velvyslanectvím ČR v Římě a Italsko-českou obchodní a průmyslovou komorou.

Akce proběhne v termínu od 3. března od 10 hodin do 4. března do 16 hodin. V tomto čase je možné online zhlédnout vystoupení představitelů obou komor (řečníků) a uskutečnit B2B jednání s vybraným italským partnerem. Česko-italské podnikatelské fórum je primárně zaměřeno na firmy podnikající v oborech digitalizace, robotizace, automatizace, strojírenství, nano, space a zdravotnictví.

Postup pro registraci:

  • Zaregistrujete se pod odkazem ZDE a vyplňte svůj firemní profil. Vyberte z možností, podle toho, zda jste či nejste členem HK ČR. Registraci uložte (můžete se k ní vracet po zadání Vašeho emailu na daném internetovém odkazu v záhlaví webové stránky). Po dokončení registrace se Vám na monitoru zobrazí potvrzující zpráva s výzvou a internetovým odkazem k uhrazení účastnického poplatku, stejně tak Vám dorazí informační email obsahující totéž. Pro zaplacení účastnického poplatku (člen HK ČR 1.800 CZK +DPH; nečlen HK ČR 2.190 CZK+DPH) následně vyplňte Vaše fakturační údaje pod odkazem ZDE a odešlete. Obratem Vám na email dorazí zálohová faktura, kterou prosím uhraďte bankovním převodem.
  • Po zaplacení bude Vaše registrace schválena. Následně klikněte na webové stránce dole na „CLICK HERE TO ENTER THE FORUM“. Po zadání Vašeho emailu a konfirmačního kódu, který Vám přijde na email, budete vpuštěni na vlastní stránku akce.
  • Na této stránce můžete okamžitě v online režimu začít plánovat Vaše B2B jednání se zahraničními partnery. Seznam přihlášených firem je na stránce uveden. Doporučujeme online stránku navštěvovat průběžně, z důvodu průběžného nahlašování účastníků a plánování Vašich B2B jednání. Čas Vašich schůzek si můžete plánovat v intervalu od od od 3. března od 10 hodin do 4. března do 16 hodin, kde budou v den konání zpřístupněna veškerá videa a prezentace.

Úvodní proslovy a tematicky zaměřené prezentace budou nahrané v online platformě, kde budou v den konání zpřístupněna veškerá videa a prezentace. Spustit je lze kdykoliv během termínu konání fóra.

Dovolujeme si upozornit, že kapacita akce je omezená. 

Registraci je možné provést nejpozději do 2. března 2021.

V případě Vaších dotazů jsme Vám k dispozici.

Podrobnosti

Zahájení:
3.3.2021 - 10:00
Ukončení:
4.3.2021 - 16:00
Štítky Akce:
, , , , , , , , , ,

Ostatní

E-mail pořadatele
lukac@komora.cz
Telefon
725211822

Místo konání

Hospodářská komora České republiky
Na Florenci 2116/15
Praha 1, 110 00 Česká republika
+ Google Mapa