Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Česko-íránské podnikatelské fórum

4.9.2018 - 10:00 - 12:30

Dovolujeme si Vás pozvat na „Česko-íránské podnikatelské fórum“. Akce se uskuteční v úterý 4.9.2018 od 10 hodin v sídle Hospodářské komory ČR ve Florentinu-recepce A (Na Florenci 2116/15, Praha 1).

Hlavním cílem semináře je seznámit íránské podnikatele s podnikatelskými příležitostmi v České republice a s podmínkami uplatnění íránských výrobků na českém trhu a uspořádání bilaterálních jednání mezi českými a íránskými firmami. HK ČR tímto navazuje na tradici pořádání networkingových akcí zaměřených na Írán v rámci projektu HK ČR Brána do Persie. Akce se koná u příležitosti návštěvy podnikatelské delegace vedené Obchodní a průmyslovou komorou v Tabrízu.

Seminář zahájí předseda Zahraniční sekce HK ČR Ilja Mazánek, spolu s íránským velvyslancem Ali Akbarem Jowkarem a prezidentem Obchodní a průmyslové komory v Tabrízu Samad Hassanzadehem. V panelech vystoupí zástupci Ministerstva zahraničních věcí ČR, právnické kanceláře Havel & Partners, ČEB a EGAP.

ZDE naleznete předběžný program akce.

Kapacita je omezená! Prosím zájemce, aby v případě zájmu o účast na akci vyplnili registrační formulář níže. Přihlašování je stanoveno do 3.9.2018.

Účast na podnikatelském fóru je zpoplatněná. Pro nečleny HK ČR je stanoven poplatek ve výši 1.815 Kč (cena vč. DPH). Členové HK ČR mají cenu zlevněnou o 20 % na 1.452 Kč (cena vč. DPH). Účastníci programu Brána do Persie mají slevu z účastnického poplatku ve výši 50 %.

Po Vaší registraci Vám bude zaslána zálohová faktura naším účetním oddělením k zaplacení registračního poplatku.

Formulář

  • DD dot MM dot YYYY

Podrobnosti

Datum:
4.9.2018
Čas:
10:00 - 12:30
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
veselka@komora.cz

Místo konání

Hospodářská komora ČR
Hospodářská komora ČR Florentinum, recepce A Na Florenci 2116/15 110 00  Praha 1
Praha 1, 110 00 Česká republika
+ Google Mapa