Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Česko – indické business fórum s B2B – ONLINE

15.11.2021 - 16.11.2021

Dovolujeme si Vás pozvat na česko-indické podnikatelské fórum ONLINE, které organizuje Hospodářská komora ČR.

Součástí fóra budou i B2B jednání online mezi českými a indickými firmami. Akce je organizována ve spolupráci s Marathwada Association of Small Scale Industries and Agriculture (MASSIA) a velvyslanectvím ČR v Novém Dillí.

 

Česko-indické podnikatelské fórum je primárně zaměřeno na firmy podnikající v oborech:

·        obrábění a zpracovatelský průmysl

·        strojírenství

·        lisování plastů

·        elektronika

·        měřící technika

·        potravinářství a zemědělství.

 

Seznam přihlášených indických firem najdete ZDE.

Akce proběhne v termínu od 15. listopadu 2021 od 9 hodin (SEČ) do 16. listopadu 2021 do 18 hodin (SEČ).

V tomto čase je možné online zhlédnout vystoupení představitelů obou komor (řečníků) a uskutečnit B2B jednání s vybraným indickým partnerem.

CENA: člen HK ČR 1.620 CZK +DPH; nečlen HK ČR 1.800 CZK +DPH

 

Postup pro registraci:

  • Zaregistrujete se pod tímto odkazem: https://live.eventtia.com/en/czechindianbusinessforum3 
    a vyplňte svůj firemní profil. Vyberte z možností, podle toho, zda jste či nejste členem HK ČR. Registraci uložte (můžete se k ní vracet po zadání Vašeho emailu na daném internetovém odkazu v záhlaví webové stránky). Po dokončení registrace se Vám na monitoru zobrazí potvrzující zpráva s výzvou a internetovým odkazem k uhrazení účastnického poplatku, stejně tak Vám dorazí informační email obsahující totéž. Pro zaplacení účastnického poplatku následně vyplňte Vaše fakturační údaje na ÚČASTNICKÝ POPLATEK ZAPLATIT ZDE a odešlete. Obratem Vám na email dorazí zálohová faktura, kterou prosím uhraďte bankovním převodem

 

  • Po zaplacení bude Vaše registrace na webové stránce schválena (obdržíte potvrzovací email). Následně klikněte na webové stránce dole na AFTER THE REGISTRATION AND VALIDATION CLICK HERE TO ENTER THE BUSINESS FORUM PAGE AND PLAN YOUR B2B MEETINGS. Po zadání Vašeho emailu a konfirmačního kódu, který Vám přijde na email, budete vpuštěni na vlastní stránku akce.

 

  • Na této stránce můžete také okamžitě v online režimu začít plánovat Vaše B2B jednání se zahraničními partnery. Seznam přihlášených firem s firemními profily je na stránce uveden. Doporučujeme online stránku navštěvovat průběžně, z důvodu průběžného nahlašování účastníků a plánování Vašich B2B jednání. Čas Vašich schůzek si můžete plánovat na interval 15.11.2021 od 9 hodin (SEČ) do 16.11.2021 do 18 hodin (SEČ). 

Úvodní proslovy (videa) a tematicky zaměřené prezentace v pdf budou nahrané v online platformě, kde budou v den konání zpřístupněna. Spustit je lze kdykoliv během termínu konání fóra.

Dovolujeme si upozornit, že kapacita akce je omezená.

Registraci je možné provést nejpozději do 14.11. 2021.

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

 

Podrobnosti

Zahájení:
15.11.2021
Ukončení:
16.11.2021
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
javorova@komora.cz

Místo konání

online