Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

? Česko-indické business fórum s B2B- ONLINE

16.2.2021 - 10:00 - 17.2.2021 - 16:00

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolte mi Vás pozvat na Česko-indické podnikatelské fórum ONLINE, další ze série virtuálních podnikatelských fór, které organizuje Hospodářská komora ČR. Součástí fóra budou i B2B jednání online mezi českými a indickými firmami. Akce je organizována ve spolupráci s Confederation of Indian Industry.

Akce proběhne v termínu od 16.2. 2021 od 10 hodin (SEČ) do 17.2. 2021 do 16 hodin (SEČ). V tomto čase je možné online zhlédnout vystoupení představitelů obou komor (řečníků) a uskutečnit B2B jednání s vybranými indickými partnery. Česko-indické podnikatelské fórum je primárně zaměřeno na firmy podnikající v oborech strojírenství, energetiky, těžebního a těžkého průmyslu.

Postup pro registraci:

  • Zaregistrujete se pod tímto odkazem:https://live.eventtia.com/en/czechindianbusinessforum a vyplňte svůj firemní profil. Vyberte z možností, podle toho, zda jste či nejste členem HK ČR. Registraci uložte (můžete se k ní vracet po zadání Vašeho emailu na daném internetovém odkazu v záhlaví webové stránky). Po dokončení registrace se Vám na monitoru zobrazí potvrzující zpráva s výzvou a internetovým odkazem k uhrazení účastnického poplatku, stejně tak Vám dorazí informační email obsahující totéž. Pro zaplacení účastnického poplatku (člen HK ČR 1.800 CZK +DPH; nečlen HK ČR 2.190 CZK +DPH) následně vyplňte Vaše fakturační údaje na ÚČASTNICKÝ POPLATEK ZAPLATIT ZDE a odešlete. Obratem Vám na email dorazí zálohová faktura, kterou prosím uhraďte bankovním převodem
  • Po zaplacení bude Vaše registrace schválena. Následně klikněte na webové stránce dole na AFTER THE REGISTRATION AND VALIDATION CLICK HERE TO ENTER THE BUSINESS FORUM PAGE AND PLAN YOUR B2B MEETINGS. Po zadání Vašeho emailu a konfirmačního kódu, který Vám přijde na email, budete vpuštěni na vlastní stránku akce.
  • Na této stránce můžete také okamžitě v online režimu začít plánovat Vaše B2B jednání se zahraničními partnery. Seznam přihlášených firem je na stránce uveden. Doporučujeme online stránku navštěvovat průběžně, z důvodu průběžného nahlašování účastníků a plánování Vašich B2B jednání. Čas Vašich schůzek si můžete plánovat na interval 16.2. 2021 od 10 hodin (SEČ) do 17.2. 2021 do 16 hodin (SEČ), kdy budou v den konání zpřístupněna veškerá videa a prezentace.

Úvodní proslovy a tematicky zaměřené prezentace budou nahrané v online platformě, kde budou v den konání zpřístupněna veškerá videa a prezentace. Spustit je lze kdykoliv během termínu konání fóra.

Dovolujeme si upozornit, že kapacita akce je omezená.

Registraci je možné provést nejpozději do 14.2. 2021.

 V případě Vaších dotazů jsme Vám k dispozici.

S přátelským pozdravem

 

Podrobnosti

Zahájení:
16.2.2021 - 10:00
Ukončení:
17.2.2021 - 16:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Ostatní

E-mail pořadatele
veselka@komora.cz