Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Česko-finský automotive den

12.11.2020 - 10:00 - 12:30

Dovolte nám pozvat všechny české zájemce 12. listopadu 2020 na webinář zaměřený na sdílení znalostí a zkušeností v oblasti automobilové výroby a nové trendy v mobilitě.

Čeští a finští zástupci budou hovořit o současné situaci v sektoru automotive a mobility, jak obě země podporují inovace v sektoru a o tématech jako jsou chytrá výroba a digitalizace nebo udržitelnost a čistá mobilita. Budete mít příležitost si poslechnout odborníky ze společností jako jsou Delfoi, Unikie, Škoda Auto nebo EVC Group.

Finsko je jedním z lídrů v EU v oblasti digitalizace a svými dovednostmi v oblasti ICT mění svět. Kromě kompetencí v oblasti digitalizace vozidel má Finsko silné zkušenosti s inteligentní výrobou i nad rámec Průmyslu 4.0 – ve vývoji bezdrátových technologií a inteligentních továren. Do roku 2035 se Finsko chce stát uhlíkově neutrální, což je mimořádně ambiciózní cíl v mezinárodním měřítku, kterého chce dosáhnout díky znalostem v oblasti elektrifikace vozidel, obnovitelných paliv a hodnotového řetězce baterií: od zdokonalování materiálů pro výrobu až po recyklační řešení. Ve Finsku také vznikl dnes již dobře známý koncept mobility jako služby.

Akce se bude konat v anglickém jazyce na platformě MS Teams. Pokud se chcete webináře zúčastnit, registrujte se prosím do 11. listopadu zde.

 

Detailní program a více informací naleznete zde.

Podrobnosti

Datum:
12.11.2020
Čas:
10:00 - 12:30
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.lyyti.fi/reg/CZECH_FINNISH_AUTOMOTIVEDAY

Místo konání

Online MS Teams

Ostatní

E-mail pořadatele
anna.lomza@businessfinland.fi
Telefon
+48 500 826 560