Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Česko – australské business fórum s B2B – ONLINE

4.4.2022 - 5.4.2022

Dovolujeme si Vás pozvat na česko-australské podnikatelské fórum ONLINE, které organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Australian Trade and Investment Commission (Austrade).

Hlavním bodem fóra budou B2B jednání online mezi českými a australskými firmami. Česko-australské podnikatelské fórum je zaměřeno především na následující obory: energetika, životní prostředí, zdravotnictví, chemický průmysl, engineering, kybernetická bezpečnost, herní průmysl.

Seznam aktuálně přihlášených australských firem naleznete ZDE.

 

Akce proběhne v termínu od 4. dubna 2022 od 6:00 (SEČ) do 5. dubna 2022 do 23:00 (SEČ).

V tomto čase je možné online zhlédnout vystoupení představitelů HK ČR, Velvyslanectví ČR v Canbeře a Velvyslanectví Australského společenství ve Varšavě a uskutečnit B2B jednání s vybraným australským partnerem.

 

Cena: člen HK ČR 1.350 CZK +DPH; nečlen HK ČR 1.500 CZK +DPH

Účastnící česko-australského semináře ze dne 16.2.2022 mají z online podnikatelského fóra slevu ve výši účastnického poplatku za seminář (do emailu obdržíte promo kód pro uplatnění slevy).

 

Postup pro registraci:

  • Zaregistrujete se pod tímto odkazem: https://live.eventtia.com/en/czechaustralianbusinessforum
    a vyplňte svůj firemní profil. Vyberte z možností, podle toho, zda jste či nejste členem HK ČR. Registraci uložte (můžete se k ní opakovaně vracet). Po jejím dokončení se Vám na monitoru zobrazí potvrzující zpráva s výzvou a internetovým odkazem k uhrazení účastnického poplatku, stejné informace Vám dorazí také emailem. Pro zaplacení účastnického poplatku vyplňte Vaše fakturační údaje na ÚČASTNICKÝ POPLATEK ZAPLATIT ZDE a odešlete. Obratem Vám na email dorazí zálohová faktura, kterou prosím uhraďte bankovním převodem.

 

 

  • Na této stránce můžete také okamžitě v online režimu začít plánovat Vaše B2B jednání se zahraničními partnery. Seznam přihlášených firem s firemními profily je na stránce uveden. Doporučujeme online stránku navštěvovat průběžně, z důvodu průběžného nahlašování účastníků a plánování Vašich B2B jednání. Čas Vašich schůzek si můžete plánovat na interval 4.4.2022 od 6:00 (SEČ) do 5.4.2022 do 23:00 (SEČ). 

Úvodní proslovy (videa) a tematicky zaměřené prezentace v pdf budou nahrané v online platformě, kde budou v den konání zpřístupněna. Spustit je lze kdykoliv během termínu konání fóra.

 

Dovolujeme si upozornit, že kapacita akce je omezená.

Registraci je možné provést nejpozději do 1.4.2022.

 

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Podrobnosti

Zahájení:
4.4.2022
Ukončení:
5.4.2022
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz

Místo konání

online