Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Česko-americké vinařské podnikatelské fórum

12.10.2016

Hospodářská komora ČR byla pověřena Ministerstvem zemědělství ČR organizací doprovodné incomingové mise nákupčích potravin a nápojů z USA. V rámci této mise pořádá HK ČR ve spolupráci s MZe ČR Česko-americké vinařské podnikatelské fórum, které se uskuteční v budově Ministerstva zemědělství ČR (Těšnov 65/17, Praha 1, zasedací místnost 101, 1. patro) ve středu 12.10.2016 od 14 hodin.

Americký trh skýtá velký potenciál a české společnosti na tamním trhu mají co nabídnout. Mezi tato odvětví řadíme i potravinářský průmysl (např. vývoz českého vína), kde vidíme nenaplněný potenciál. Toto podnikatelské fórum je jedinečnou příležitostí, jak se k tomuto cíli přiblížit.

Fórum zahájí ministr zemědělství Marian Jurečka a prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý. Vzhledem k tomu, že se jedná o incomingovou misi zejména amerických nákupčích vína a medoviny, fórum je primárně určeno pro české firmy, které obchodují v tomto odvětví. Po odborně zaměřených prezentacích jsou na programu networkingová jednání/B2B s občerstvením.

Jednacím jazykem bude angličtina. Vstup na akci je zdarma.

V případě Vaší účasti prosím zašlete krátký potvrzovací email na veselka@komora.cz. Termín přihlašování je stanoven do 11.10.2016.

Typ

Organizátor:

Hospodářská komora ČR, Ministerstvo zemědělství ČR

Místo konání:

Ministerstvo zemědělství ČR

Kontakt:

veselka@komora.cz

 

Podrobnosti

Datum:
12.10.2016
Rubrika Akce:
Štítky Akce: