Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

CEPA EXPO 2016

18.10.2016 - 20.10.2016

CEPA EXPO je jedinečné letecké konference, jejímž cílem je podpořit bezpečnost a ekonomický růst letectví ve střední a východní Evropě a také umožnit sdílet a propojovat ty správné informace. Letošní 7.ročník se koná v úterý 18. října 2016 na letišti Václava Havla, kde bude pořádán Career Day pro mladé talentované studenty a absolventy, ve středu 19. října a ve čtvrtek 20. října 2016 bude probíhat klasická konference včetně workshopů na Pražském hradě. Konference se účastní společnosti z celého světa, které podporují business letectví (výrobci letadel, letiště, poskytovatelé navigačních služeb, handling, pojišťovny, banky, maintenance organizace atd.).

CEPA EXPO je jedinečné letecké konference, jejímž cílem je nejen podpořit bezpečnost a ekonomický růst letectví ve střední a východní Evropě, ale také umožnit sdílet a propojovat ty správné informace. Letošní 7.ročník se koná v úterý 18. října 2016 na letišti Václava Havla, kde bude pořádán Career Day pro mladé talentované studenty a absolventy, ve středu 19. října a ve čtvrtek 20. října 2016 bude probíhat klasická konference včetně workshopů na Pražském hradě.
Konference se účastní společnosti z celého světa, které podporují business letectví (výrobci letadel, letiště, poskytovatelé navigačních služeb, handling, pojišťovny, banky, maintenance organizace atd.). V loňském roce jsme mohli přivítat zástupce například těchto firem: Gulfstream, Bombardier, NBAA, Aelia insurance, Arinc-Rockwell/Collins, Jet Aviation, JSSI, Societe Generale, Aerion Corporation, GAMA, WINGX, RUBAA, Avinode, Flight Safety, FinServe Aviation, Primus, Hiscox London Office, Satcom Direct, Dassault Aviation, Aviation Advocacy, Avcon, Shell Aircraft, UniCredit Leasing, IATA, AV Fuel, Textron aviation a další. V letošním roce očekáváme podobnou účast. Počet delegátů se každým rokem zvyšuje a proto je to výborná příležitost navázat kontakty s dalšími firmami v oblasti privátního letectví.
Program konference reflektuje současné poznatky a požadavky z dynamicky rozvíjejícího se světa letectví. Víme, že co bylo platné včera, zítra může být minulostí. Vystoupí zde světově uznávaní odborníci a nabídnou Vám nepřeberné množství témat.
První den konference (tzn. 18.10.) bude Career Day pro mladé talentované studenty a absolventy. Bude se konat v prostorách letiště Václava Havla. Studenti a absolventi zde budou mít jedinečnou možnost setkat se se zástupci leteckých společností, výrobci letadel a dalších společností ze světa letecké dopravy a odhalit jim svůj potenciál. Career Day bude rovněž velkou příležitostí pro mladé piloty, kteří v současné době hledají práci. Nebudou zde chybět ani zástupci HR společností, kteří se budou snažit studentům a absolventům ukázat, jak zvládnout cestu k získání jejich vysněného zaměstnaní.
Druhý a třetí den konference (tzn. 19.-20.10.) se již přesuneme do krásných prostor Míčovny na Pražském hradě. Letošní ročník nenabídne pouze prezentace a panelové diskuze delegátů. V průběhu dvou dnů, které budou nabité nejrozmanitějšími tématy, se budou moci účastníci zúčastnit také workshopů, ze kterých si odnesou certifikát.V tuto chvíli máme potvrzený velmi zajímavý workshop od firmy JAA TO na téma EASA AIR OPS brush-up.
Celá konference bude samozřejmě prostorem pro networking a přátelská setkání s uznávanými odborníky.

Více informací můžete najít na stránkách www.cepaexpo.com, jejichž prostřednictvím se můžete také registrovat. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Typ

Organizátor:

CEPA EXPO a.s.

Místo konání:

úterý 18. října 2016 v kongresovém sále na letišti Václava Havla, ve středu 19. října a ve čtvrtek 20. října 2016 v Míčovně na Pražském hradě

Kontakt:

Markéta Šrámková, Tlumačovská 2766/26, 155 00 Praha 5, tel: 607 608 915, e-mail: info@cepaexpo.com

 

Podrobnosti

Zahájení:
18.10.2016
Ukončení:
20.10.2016
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,
Webová stránka:
https://www.cepaexpo.com