Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

6. ročník soutěže projektů z oblasti interní komunikace IIK Grand Prix 2016

8.9.2016

Dovolujeme si Vám nabídnout možnost zúčastnit se již šestého ročníku prestižní soutěže projektů z oblasti interní komunikace a souvisejících oborů IIK GRAND PRIX 2016, kterou pořádá začleněné společenstvo Hospodářské komory České republiky Institut interní komunikace a jejíž vítězové mají možnost se zúčastnit prestižní evropské soutěže FEIEA Grand Prix.

Cílem soutěže je ukázat nejzajímavější příklady dobré praxe, zprostředkovat je širší veřejnosti a soutěžícím poskytnout zpětnou vazbu k dalšímu rozvoji.

Soutěžit může každý, kdo se cíleně věnuje interní komunikaci a jejím vlivům na angažovanost a loajalitu zaměstnanců, bezpečnost práce, úspěšnost recruitmentu a fungování podniku. Soutěž je určena každému, kdo vnímá význam interní komunikace jako nástroj pro zvyšování efektivity organizace a optimalizace výrobních a komunikačních procesů. Své projekty mohou hlásit české firmy, sdružení, státní orgány, charitativní organizace, vysoké školy, nadnárodní společnosti a další organizace, a to bez ohledu na členství v Institutu interní komunikace.

Projekty a úspěšně realizované kampaně interní komunikace lze přihlašovat pomocí on-line aplikace https://soutez.institutik.cz/

Přihlašování projektů do soutěže bylo spuštěno a projekty je možné registrovat do 1. srpna.

Typ

Organizátor:

Institut interní komunikace

Místo konání:

Praha

Kontakt:

Bohdana Kašparová
bkasparova(zavinac)institutik.cz, +420 602 420 353
www.institutik.cz
 

Podrobnosti

Datum:
8.9.2016
Rubrika Akce:
Štítky Akce: