Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

58. mezinárodní strojírenský veletrh

3.10.2016 - 7.10.2016

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 35% vystavovatelů a 10% návštěvníků. Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu.

Hlavním tématem MSV je průmyslová automatizace, prezentace měřící, řídicí, automatizační a regulační techniky zahrnující všechny obory veletrhu. Obor elektronika, automatizace a měřící technika je po obráběcí technice a materiálech a komponentech ve strojírenství třetím nejobsazenějším specializovaným celkem MSV.
Návštěvnost je vysoce odborná, přes sedmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina patří k vrcholovému managementu.
MSV je tradičně věnována vysoká mediální pozornost, akredituje se přes čtyři sta novinářů. Součástí veletrhu je špičkový doprovodný program odborných konferencí, seminářů a workshopů na aktuální technická, obchodní a ekonomická témata.

Typ

Organizátor:

Veletrhy Brno, a.s.

Místo konání:

Brno – výstaviště

Kontakt:

Ing. Jiří Rousek, ředitel projektu, tel: 541152926

 

Podrobnosti

Zahájení:
3.10.2016
Ukončení:
7.10.2016
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
Webová stránka:
https://www.bvv.cz/msv