Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

? Česko-polské business fórum s B2B – ONLINE

1.2.2021 - 10:00 - 2.2.2021 - 16:00

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolte mi Vás pozvat na Česko-polské podnikatelské fórum ONLINE, druhé ze série virtuálních podnikatelských fór, které organizuje Hospodářská komora ČR. Součástí fóra budou i B2B jednání online mezi českými a polskými firmami. Akce je organizována ve spolupráci s Polskou hospodářskou komorou.

Akce proběhne v termínu od 1.2. 2021 od 10 hodin do 2.2. 2021 do 16 hodin. V tomto čase je možné online zhlédnout vystoupení představitelů obou komor (řečníků) a uskutečnit B2B jednání s vybraným polským partnerem. Česko-polské podnikatelské fórum je primárně zaměřeno na firmy podnikající v oborech strojírenství, dopravní infrastruktury, energetiky a automobilového průmyslu.

Postup pro registraci:

  • Zaregistrujete se pod tímto odkazem: https://live.eventtia.com/en/czechpolishbusinessforum a vyplňte svůj firemní profil. Vyberte z možností, podle toho, zda jste či nejste členem HK ČR. Registraci uložte (můžete se k ní vracet po zadání Vašeho emailu na daném internetovém odkazu v záhlaví webové stránky). Po dokončení registrace se Vám na monitoru zobrazí potvrzující zpráva s výzvou a internetovým odkazem k uhrazení účastnického poplatku, stejně tak Vám dorazí informační email obsahující totéž. Pro zaplacení účastnického poplatku (člen HK ČR 1.800 CZK +DPH; nečlen HK ČR 2.190 CZK +DPH) následně vyplňte Vaše fakturační údaje na ÚČASTNICKÝ POPLATEK ZAPLATIT ZDE a odešlete. Obratem Vám na email dorazí zálohová faktura, kterou prosím uhraďte bankovním převodem
  • Na této stránce můžete také okamžitě v online režimu začít plánovat Vaše B2B jednání se zahraničními partnery. Seznam přihlášených firem je na stránce uveden. Doporučujeme online stránku navštěvovat průběžně, z důvodu průběžného nahlašování účastníků a plánování Vašich B2B jednání. Čas Vašich schůzek si můžete plánovat v intervalu od 1.2. od 10 hod do 2.2. do 16 hod. kde budou v den konání zpřístupněna veškerá videa a prezentace.

Úvodní proslovy a tematicky zaměřené prezentace budou nahrané v online platformě, kde budou v den konání zpřístupněna veškerá videa a prezentace. Spustit je lze kdykoliv během termínu konání fóra.

Dovolujeme si upozornit, že kapacita akce je omezená.

Registraci je možné provést nejpozději do 31.1.2021.

 V případě Vaších dotazů jsme Vám k dispozici.

 

Podrobnosti

Zahájení:
1.2.2021 - 10:00
Ukončení:
2.2.2021 - 16:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , ,

Pořadatel

Zahraniční odbor HK ČR
E-mail:
foreigndpt@komora.cz
Webová stránka:
www.komora.cz